در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندیهای رایگان، سایت استخدام IT و ثبت آگهی تبلیغات آی تی نیدز

استخدام علاقمندان برنامه نویسی مستقل از رشته تحصیلی

استخدام علاقمندان برنامه نویسی مستقل از رشته تحصیلی

آگهی رایگان
  • درج دوره های آموزشی شبکه و آی تی دوره های آموزش تخصصی برنامه نویسی
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  •    تهران تهران
  • 266 بازدید
  • تهران

جذب نیروی علاقمند به برنامه نویسی بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی با آموزش های لازم برای افراد بدون سابقه کار آنها را آماده به کار برای استخدام در حوزه برنامه نویسی می نماید.

استخدام با طعم آموزش بدون سابقه کار

در سال های اخیر مراکز آموزشی كوچك و بزرگي تحت عناوین مختلف در نظام آموزشی به وجود آمده اند و تلاش نموده اند تا در جذب دانشجو از همدیگر موفق شوند؛ تلاشی که همیشه با موفقیت همراه نبوده است، زیرا هرساله، ‌از تعداد دانشجویان در حال تحصیل در بسیاری از این مراکز کم می‌شود و به تعداد صندلی‌های خالی‌شان اضافه می گردد. از سوی دیگر به دليل عدم کیفیت آموزش و کادر علمی مناسب و همچنین عدم کسب مهارت و سابقه علمی دانشجویان ، مسئولان اين مراكز بلاتکلیف مانده‌اند و نمی‌دانند کارآموزان خود در کدام بازار کار راه می یابند و سرمایه‌ای که برای راه‌اندازی این مراکز گذاشته‌اند چطور به جیب‌شان برخواهد گشت، موضوعي که مدت‌هاست به دغدغه نظام آموزش عالی تبدیل شده‌اند.

بر همین اساس جمعی از نخبگان و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات با بیش از ده سال تجربه و سرمایه انسانی توانمند ، برای از بین بردن این معضل آموزشی طرحی به نام مكتب را برنامه ريزي و اجرا نموده اند که آموزش بر اساس اشتغال را سر لوحه کار خود قرار داده و استخدام فارغ التحصیلان خود را به  در شرکت های معتبر تضمین می نماید.

برای شرکت در دوره‌ ی جدید مکتب و کسب اطلاعات بیشتر از استخدام علاقمندان برنامه نویسی مستقل از رشته تحصیلی به آدرس www.quera.ir مراجعه و فرم مربوطه را پر نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان