در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت ثبت آگهی رایگان استخدام برنامه نویس و کارشناس شبکه آی تی نیدز

مسابقات کدنویسی مبهم Spaghetti Contest در دانشگاه صنعتی شریف تهران

مسابقات کدنویسی مبهم Spaghetti Contest در دانشگاه صنعتی شریف تهران

آگهی رایگان
  • کسب و کارهای آنلاین، استارتاپ، همایش اخبار رویدادهای فناوری اطلاعات مسابقات برنامه نویسی و فناوری اطلاعات
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
  •    تهران تهران
  • 216 بازدید
  • تهران، دانشگاه صنعتی شریف تهران

مسابقات کدنویسی مبهم Spaghetti Contest همزمان با بیست و دومین کنفرانس ملی کامپیوتر و با حمایت شرکت طراحی مهندسی رایان خودرو اندیش و شرکت تیم یار در دانشگاه صنعتی شریف تهران در تاریخ 23 اسفند 1395 برگزار می گردد.

برگزاری رقابت های برنامه نویسی مبهم در همایش ملی کامپیوتر

برنامه نویسی در طول زمان دارای سبک های مختلفی از قبیل برنامه نویسی ساخت یافته، پیمانه ای و شی گرا بوده ولی قبل از شکل گیری این سبک ها اولین روش برنامه نویسی به برنامه نویسی اسپاگتی مشهور بوده و در آن دستور GO TO مورد استفاده فراوانی قرار می گرفته و برنامه های نوشته شده به به شکل وحشتناکی مبهم و ناخوانا بودند. این ناخوانا بودن برنامه ها به دلیل استفاده پیاپی از دستور Go to مانند رشته های اسپاگتی تو درتو و سردرگم بود.

 شرکت کنندگان باید برنامه ای با زبان برنامه نویسی C++ را به ناخواناترین فرم بنویسند به طوری که با هر دفعه اجرای آن، رشته های معینی به طول حداقل یک و حداکثر سه کاراکتر بر روی مانیتور چاپگردد.

گروه های حاضر در این مسابقه تا پایان وقت اداری تاریخ ذکر شده جهت ارائه نسخه برنامه هایشان به داوران مهلت دارند و در مدت زمانی که مشغول پیاده سازی کد هستند می توانند برنامه هایشان را به داوران نشان داده و راهنمایی های  لازم را از سوی داوران کسب نمایند ولی با اتمام زمان معین شده جهت فرستادن کدها، برنامه هایی که از نظر داوران استاندارد نیستند از گردونه رقابت ها کنار می روند.

لازم به ذکر است این رقابت ها در دو مرحله صبح و بعد از ظهر برگزار می گردد.

علاقمندان به شرکت در مسابقات کدنویسی مبهم Spaghetti Contest می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت WWW.csicc2017.ir/match مراجعه نمایند.

اطلاعات بیشتر خبرهای رویدادها و مسابقات برنامه نویسی را در سایت استخدام IT نیازمندیهای رایگان اینترنتی، ثبت آگهی تبلیغات آی تی نیدز ببینید.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان