در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت تبلیغات رایگان، ثبت آگهی فروش و استخدام برنامه نویس آی تی نیدز

شرکت استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا در سالن الکام استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ

شرکت استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا در سالن الکام استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ

آگهی رایگان
  • کسب و کارهای آنلاین، استارتاپ، همایش اخبار رویدادهای فناوری اطلاعات اخبار استارتاپ های فناوری و تکنولوژی
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
  •    تهران تهران
  • 157 بازدید
  • تهران، تهران

شرکت استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا در سالن الکام استارز 2017 بیست و سومین نمایشگاه الکامپ زیر نظر سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با قوانین و مقررات خاص نمایشگاه ها

 

آغاز ثبت نام استارت آپ ها در سالن الکام استارز 2017

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، شرکت های استارتاپی که خواستار شرکت در سالن الکام استارز در بیست و سومین جشنواره الکامپ می باشند. تا انتهای زمان اداری روز سه شنبه ۲۰ تیر ماه امکان ثبت‌نام نهایی و پرداخت وجه خود برای شرکت در این بخش از نمایشگاه الکامپ را دارند. نیز فرصت تکمیل پوستر کسب و کارهای نوپای حاضر در غرفه‌های ۴-۵ متری، از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۵ تیر ماه می باشد.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور مطابق دو سال گذشته به منظور حمایت از استارت آپ ها سالن ۸ و ۹ که از مناسب ترین سالن‌ های نمایشگاه بین المللی تهران محسوب می گردد را برای این شرکت های نوپا در نظر گرفته است. علاقمندان فقط با پرداخت ششصد هزار تومان، می توانند در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۷ شرکت نموده و به عنوان طرح حمایتی دیگر هزینه های حضور و تجهیز سالن استارت آپ‌ ها را برعهده سازمان خواهد بود.

در سال اخیر کسب و کارهای نوپا در سه سطح مختلف امکان حضور در سالن الکام استارز را دارند. دسته اول که بخش عمده سالن الکام استارز را در بر می گیرد، در محیط های استاندارد ۴ تا ۵ متری به همراه یک میز یا استند قرار خواهند گرفت.

دسته دوم شامل استارتاپ هایی که مایلند در غرفه های بزرگتر حضور داشته باشند، می گردد. این گروه مطابق با تعرفه های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه امکان شرکت در نمایشگاه الکامپ و سالن الکام استارز را پیدا خواهند کرد. طبیعی است که حمایت های سازمان این گروه از متقاضیان را در بر نمی گیرد.

دسته سوم شتابدهنده ها و سرمایه گذاران ریسک پذیری هستند که امکان این امر را دارند تا به همراه استارت آپ های تحت حمایت خود به طور یک جزیره تکنولوژی در سالن الکام استارز مستقر شوند.

قوانین ثبت نام و پیش ثبت نام استارتاپ ها در سالن الکام استارز

قوانین و مقررات در روند ثبت نام کسب و کارهای نوپا که قبل از این مراحل پیش ثبت نام را انجام داده اند به ترتیب زیر می باشد:

۱- حضور در نمایشگاه با پوشش رسمی

۲- اینترنت برای هر استارت آپ برعهده ایشان است.

۳- ورود استند اضافه ممنوع بوده و از برپایی آن جلوگیری خواهد شد. (مربوط به غرفه‌های ۵ متری)

۴- اندازه استندهای چسبی هر غرفه ٦٠ *١٦٠سانتیمتر (٢ عدد) و ۶۵*۸۰ سانتیمتر (١عدد) است که یکی از استندهای ۶۰ *۱۶۰ سانتیمتر توسط نمایشگاه طراحی و نصب می‌شود. (مربوط به غرفه‌های ۵ متری)

۵- هر استارت‌آپ می‌تواند حداکثر دو نفر برای حضور در غرفه‌های ۵ متر مربعی (work station) معرفی کند. در همین راستا هر استارت‌آپ موظف است در هنگام ثبت نام نهایی نام و نام خانوادگی افراد حاضر در غرفه را وارد نموده و یک عکس ۴*۳ را جهت صدور کارد تردد به دبیرخانه الکام‌استارز تحویل نماید. به همراه داشتن کارت، برای ورود و خروج غرفه‌داران الزامی است و در صورت عدم اعلام افراد، مسئولیت ورود و خروج با خود استارت‌آپ خواهد بود.

بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از ۳۰ تیر ماه تا دوم مرداد ماه به مدت چهار روز توسط سازمان نظام‌ صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد و کسب‌وکارهای نوپایی که بر بستر فناوری‌اطلاعات ایجاد شده و به فعالیت می‌پردازند، می‌توانند جهت حضور در این نمایشگاه اقدام کنند.

علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.tehran.irannsr.org مراجعه نمایند.

نیازمندیهای رایگان، کاریابی اینترنتی و ثبت تبلیغات تجهیزات شبکه آی تی نیدز

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان