در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت تبلیغات رایگان، ثبت آگهی فروش و استخدام برنامه نویس آی تی نیدز

کارگاه آموزشی GREEN IT خدمات فن آوری اطلاعات سبز ‏در تهران

کارگاه آموزشی GREEN IT خدمات فن آوری اطلاعات سبز ‏در تهران

آگهی رایگان
  • لیست دوره های آموزش شبکه و آی تی دوره های آموزشی آی تی و فناوری یا سایر آموزش ها و دوره های آی تی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶
  •    تهران تهران
  • 198 بازدید
  • تهران، خیابان سهروردی شمالی، بالاتر از میدان پالیزی، کوچه بسطامی

اطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی GREEN IT خدمات فن آوری اطلاعات سبز ‏در تهران را از سایت استخدام IT نیازمندیهای رایگان اینترنتی، ثبت آگهی تبلیغات آی تی نیدز مشاهده نمایید.

 

تاریخ برگزاری دوره آموزشی آی تی سبز 2/5/1396 دوم مردادماه در تهران می باشد.

 احتراما، در راستای ضرورت توسعه رویکردهای نوین در مدیریت فن آوری اطلاعات با هدف کاهش مصرف انرژی از یک سو و کاهش آلودگی زیست محیطی متاثر از پسماندهای الکترونیکی و فرایندهای نگهداشت و تعمیرات آن از سوی دیگر به استحضار می رساند انجمن مدیریت سبز ایران با همکاری جامعه مدیریت سبز اروپا، ساز و کارهای تربیت کارشناسان و ممیزانGREEN IT، ممیزی فرایندهای مدیریت و فن آوری اطلاعات، شناسائی فرصت های قابل بهبود و صدور نشان سبز را آغاز نموده است.

در همین راستا کارگاه آموزشی GREEN IT بر اساس ساختارعلمی ذیل برگزار می گردد:

1- چک لیست و منطق: کارائی انرژی Energy Efficiency و حفظ انرژي Energy Saving و استفاده بهینه از تمامي خدمات فن‌آوري اطلاعات ( مانند ديتاسنترها و...) Equipment  Productivity


• در این بخش،"بهره وری" بهره برداری تجهیزات مورد استفاده در فرایند ارائه خدمات مورد تمرکز است. میزان انرژی مصرفی، طول عمر تجهیزات، شرایط محیط فیزیکی بهره برداری، سازوکارکنترل و مراقبت از تجهیزات، دانش فنی و توانمندی (دانش و مهارت) منابع انسانی بهره بردار و سیستم های مدیریتی آن مورد ممیزی واقع می گردد.
• میزان تاثیرگذاری نرم افزار در رویکرد سبز
• میزان تاثیر نرم افزار تولیدی و مورد استفاده در مصرف بهینه منابع مورد تمرکز است.حوزه های:کاغذ، زمان،انرژی، سوخت، از یک سو و حجم کاهش آلودگی های زیست محیطی مورد ممیزی قرار می گیرد.


2- شاخص ها و فرایندهای مدیریت پسماند در فن آوری اطلاعات


انتظار بر این است که پیامد زیست محیطی (محیط و بهداشت) تجهیزات مورد استفاده در ارائه خدمات اطلاعات IT در چرخه عمرشان (در طول دوره ای که در اختیار سازمان است) شناسائی و کاهش یابد. در چرخه عمر تجهیزات، دوره پایان عمر آنان مورد سوال اصلی است. برنامه راهبردی، عملیاتی و اقدامات اجرائی سازمان برای پسماندهای به جا مانده چیست.


3- رویکرد دفترکار سبز (ویژه سازمان های ارائه کننده خدمات فن آوری اطلاعات)


رویکرد سبز در فن آوری اطلاعات با تمرکز بر فرایندها و روش های ارائه خدمات در سازمان ارائه کننده خدماتIT مورد ردیابی است. در این وجه حوزه های: آب، انرژی، کاغذ،حمل و نقل، پسماند، هوا و صدا، خرید و تدارکات سازمان ارائه کننده از طریق راهنمای دفتر کار سبز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

هزینه دوره : به ازای هر نفر مبلغ 2/500/000 ریال بطور خالص است.
ساعات دوره : از ساعت 8:30 الی 16:00
گواهینامه: از سوی انجمن مدیریت سبز ایران
مدرس : مجید سرایداریان مدرس رسمی جامعه مدیریت سبز اروپا
آخرین مهلت ثبت نام : 1 مرداد

برای ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی به وب سایت www.iran-gma.com و یا لطفا با شماره تلفن های 88515328 - 88519173 - 88515526  با داخلی 112 سرکارخانم ربیعی تماس برقرار نمایید.

اطلاعات تکمیلی در سایت برگزار کننده کارگاه آموزشی GREEN IT خدمات فن آوری اطلاعات سبز ‏ در لینک www.iran-gma.com

آدرس برگزاری دوره های آموزشی مدیریت سبز در حوزه فناوری اطلاعات: تهران، خیابان سهروردی شمالی، بالاتر از میدان پالیزی، کوچه بسطامی، پلاک 15، واحد

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان