در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت تبلیغات رایگان، ثبت آگهی فروش و استخدام برنامه نویس آی تی نیدز

دوره جدید آموزش سرور اچ پی Building Server Solutions V4 در مراکز آموزشی HPE در ایران

دوره جدید آموزش سرور اچ پی Building Server Solutions V۴ در مراکز آموزشی HPE در ایران

آگهی رایگان
  • لیست دوره های آموزش شبکه و آی تی دوره های آموزش مهندسی شبکه دوره آموزش تخصصی سرور استوریج
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
  •    تهران تهران
  • 103 بازدید
  • تهران، تهران

جزئیات دوره جدید آموزش سرور اچ پی Building Server Solutions V4 که در ابتدای سال 1397 در مراکز آموزشی مورد تایید شرکت HP در ایران برگزار می شود را در سایت نیازمندیهای رایگان اینترنتی آی تی نیدز مشاهده نمایید.

 

برگزاری کارگاه آموزشی سرور اچ پی Building Server Solutions V4

همانطور که می دانید شرکت HP سرورهای G10 را هم به بازار عرضه نموده است، لذا دوره های قبلی همراه با تغییراتی می باشد و دوره جدید با ورژن 18.11 توسط این شرکت معرفی شده و در مراکز آموزش این سازمان برگزار می گردد.

در دوره جدید Building Server Solutions V4 مفاهیم ابتدایی تمامی سرورهای شامل DL, ML, BL و سیستم جدید SimpliVity 380 و Apollo و Synergy ها تدریس خواهد شد. همچنین تکنولوژی ها و ابزار های لازم برای مدیریت دیتاسنترها شامل On-System,On-Premises وOn-cloud توضیح داده خواهد شد.

 

مطالب قابل ارائه دوره جدید Building Server Solutions V4

تفاوت این دوره نسبت به دوره های قبلی اضافه نمودن بخشی جهت امنیت سرورها است. به عنوان مثال در سرورهای G10 برای افزایش امنیت تکنولوژیهای جدیدی اضافه گردیده که در این دوره آموزش داده می شود.
در این دوره سرورهای Tower مانند ML350 G10 و سرورهای Rack mount مانند DL380 G10 بطور کامل بررسی می شود و همچنین موارد استفاده از Apollo ها و Blade ها نیز تشریح می گردد.
همچنین راجع به مدیریت مانند استفاده از iLO 5 نیز آموزش های لازم داده خواهد شد و نرم افزار OneView و نحوه استفاده از آن نیز به دانشجویان توضیح داده می شود.

 

پس از پایان دوره جدید آموزش سرور اچ پی با عنوان Building Server Solutions V4 در صورتیکه دانشجویان آزمون HPE0-S52 را با موفقیت سپری نمایند مدرک HPE ATP Server Solutions V4 را اخذ می نمایند.

از ابتدای سال 1397 دوره آموزشی Building Server Solutions V4 در ایران نیز برگزار می گردد که زمان بندی آن از طریق وب سایت HPEiran.com اعلام خواهد شد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان