در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندیهای رایگان، سایت استخدام IT و ثبت آگهی تبلیغات آی تی نیدز

جذب برنامه نویس C# مسلط به ASP.NET MVC در شرکت تحلیلگران داده های آینده

جذب برنامه نویس C# مسلط به ASP.NET MVC در شرکت تحلیلگران داده های آینده

آگهی رایگان
  • آگهی و اخبار استخدام و اشتغال آگهی استخدام برنامه نویس استخدام برنامه نویس #C و ++C
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
  •    تهران تهران
  • 48 بازدید
  • تهران - تهران

استخدام برنامه نویس سی شارپ C# Programmer با دعوت به همکاری از نیروی مسلط به ASP.NET MVC و آشنا به SQL Server جهت جذب در شرکت تحلیلگران داده های آینده تهران

آگهی دعوت به همکاری برنامه نویس سی شارپ مسلط به ASP.NET MVC در شرکت تحلیلگران داده های آینده

شرکت تحلیلگران داده های آینده به منظور تکمیل سرمایه های انسانی خود، اقدام به جذب برنامه نویس C# مسلط به ASP.NET MVC می نماید.

هدف و باور ما در شرکت تحلیلگران داده های آینده (تدآ) بر این است که می توان کیفیت خدمات مهندسی نرم افزار را در کشور ارتقا داد. باور ما این هست که می‌توان با تولید سیستم های با کیفیت و کارآ به ارتقای درآمد بنگاههای اقتصادی کمک های شایانی کرد. با تکیه بر این باور ، تمام تلاش ما در این هست که نرم افزارهای باکیفیت تولید کنیم و خدمات باکیفیت ارائه دهیم.

لذا در این مسیر نیازمند عزیزانی هستیم که به باور ما اعتقاد داشته باشند و بخواهند در این مسیر قدمی بردارند و نه صرفا به خاطر پیدا کردن یک موقعیت شغلی بهتر تمایل به تغییر شغل دارند.

اگر شما هم فکر می کنید عقاید و باورهای شما به هدف ما نزدیک هست خوشحال خواهیم شد با شما ملاقاتی داشته باشیم.

توانایی های مورد نیاز برای همکاری با برنامه نویس C#:

تسلط بر زبان برنامه نویسی #C و MVC ASP.NET
آشنایی با ابزارها، کتابخانه هاو مفاهيم برنامه نويسي تحت وب (نظير JavaScript, jQuery,Angular,Single Page Application, CSS, HTML و ...)
آشنايی با SQL Server
آشنايی با Entity Framework

همچنین در این مسیر اگر شخصی  تنها بخشی از توانایی های فوق را داشت و تمایل به آموزش داشت، ما کمک او خواهیم بود و سعی خواهیم کرد به بهترین نحو ممکن آموزشهای تخصصی را به صورت رایگان ارائه کنیم.

چنانچه تمایل به جذب شدن به عنوان برنامه نویس C# مسلط به ASP.NET MVC در شرکت تحلیلگران داده های آینده را دارید لطفا رزومه های خود را به همراه حقوق درخواستی به آدرس ایمیل Info@Tadaa-co.com ارسال کنید.

افراد جویای کار علاقمند به فعالیت در حوزه برنامه نویسی می توانند با ورود به سایت استخدام IT نیازمندیهای رایگان اینترنتی، ثبت آگهی تبلیغات آی تی نیدز از آگهی های جذب نیرو بیشتری اطلاع یابند.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان