آخرین به روز رسانی گوگل Photos در iOS

شرکت گوگل امروز اعلام کرد که اپلیکیشن Photos خود را برای سیستم عامل iOS به روز رسانی کرده و در این آپدیت نرم افزاری، تکنولوژِی تثبیت تصویر آورده شده که پیش تر و برای اولین بار اوایل سال جاری میلادی در اپلیکیشن Motion Stills برای iOS ارائه شده بود.

تیم توسعه دهنده اپلیکیشن گوگل Photos در پستی در گوگل پلاس بیان کرد: اکنون به کمک آخرین به روز رسانی گوگل Photos در iOS می توانید عکس های زنده خود را بهتر و راحت تر از همیشه و تنها با یک ضربه به اشتراک بگذارید. در سیستم عامل رقیب iOS، یعنی اندروید، قابلیتی شبیه به عکس های زنده وجود ندارد. بنابراین گوگل سعی داشته این ویژگی را برای کاربران اپل ارتقا دهد.

فیس بوک و مایکروسافت نیز نرم افزاری را برای تثبیت ویدیو توسعه داده اند که آن هم بر روی دستگاه های iOS قابل اجرا است. و البته گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس که به تازگی در کنفرانس اپل معرفی شدند هردو مجهز به ویژگی تثبیت کننده تصویر اپتیکال هستند. هم چنین سیستم عامل iOS 10 که سه شنبه آینده به کاربران عرضه می شود، ویژگی تثبیت تصویر را به عکس های زنده خواهد آورد. گوگل هم چنین امروز اپلیکیشن Motion Stills را برای کاربران iOS به روز رسانی کرده که به آن ها اجازه می دهد بر روی ویدیوهایی که از تصاویر زنده ساخته می شوند متن قرار دهند.