کامپیوتر جدید شرکت اچ پی Elite Slice به معنای برشِ گلچین‌شده نام دارد که در سال 2016 پای به نمایشگاه گذاشته است.

کامپیوتر Madular اچ پی به صورت رومیزی است و قطعات مختلف مثل بلندگو یا درایو DVD را به دستگاه به شکل ماژولار اضافه میکند. این ویژگی سبب می شود کاربر به سادگی می توانند قطعات مورد نیاز را خریداری کنند و نصب آن روی سیستم کار سختی نیست و تنها سه ماژول برای کامپیوتر طراحی کرده است و عرضه ماژول های بیشتر در آینده دور از انتظار نیست.خود دستگاه ابعاد بسیار کوچکی دارد که هر کدام از اضلاع آن حدود ۱۷ سانتی‌متر است. قطر این کامپیوتر نیز حدود ۳.۵ سانتی‌متر است، ولی اگر ماژول های مختلف به آن اضافه کنید، این عدد به سادگی چند برابر می‌شود. از نظر ظاهری نیز این کامپیوتر بسیار جذاب به نظر می‌رسد، مخصوصا با حضور لوگوی جدید و جذاب اچ‌پی در بالای آن.

  • اولین ماژول مربوط به بلندگوی Bang & Olufsen است. البته این ماژول تنها شامل بلندگوی ۳۶۰ درجه نمی‌شود، بلکه چندین میکروفون نیز درون آن قرار گرفته تا صدایی شفاف ضبط و منتقل کند.
  • دومین ماژول مربوط به درایور DVD و CD است. البته که در سال ۲۰۱۶ شاید چندان با CD و DVD کار نداشته باشید، اما به هر حال اگر سر و کارتان با این دیسک‌هاست، این ماژول برای شما طراحی شده.
  • سومین ماژول نیز درواقع برای نگهداشتن همه این ماژول ها ساخته شده تا آنها دیگر از دستگاه جدا نشوند. همچنین می‌توانید به کمک این VESA Plate کل مجموعه را به جایی ثابت وصل کنید.