قابلیت Moments امروز به دست تمامی کاربران توییترخواهد رسید

توییتر در حدود یک سال قبل قابلیت Moments را راه اندازی کرد که یکی از بزرگ ترین تغییراتی به حساب می آمد که این شرکت در پلتفرم اختصاصی خود ایجاد کرده است. این قابلیت به کاربران این اجازه را می دهد که موضوعاتی مثل ورزش، اخبار، برنامه های تلویزیونی و غیره را در توییتر دنبال کنند.

از زمان راه اندازی این قابلیت، کنترل آن در دست مسئولین توییتر بوده، اما ظاهراً این تغییرات و قابلیت Moments امروز به دست تمامی کاربران خواهد رسید. کاربران در سرتاسر جهان اکنون می توانند با توییت های خود یک داستان بسازند و کافیست که یک Moment برای هر موضوعی که می خواهند، تهیه کنند.

کاربران اکنون یک دکمه جدید به نام “create a Moment” در وب سایت توییتر دارند. کلیک کردن روی دکمه مومنت، کاربران را قادر می سازد که یک سری توییت را به آن اضافه کنند و برای آن یک عکس کاور انتخاب کنند. هر توییتی که لایک شده باشد و یا آن را سرچ کرده باشد، قابلیت اضافه شدن به بخش Moments را دارد.

به قابلیت Moments توییتر باید به چشم قابلیت های مشابه Stories در اینستاگرام نگاه کرد. توییتر امیدوار است با عرضه Moments به کاربران، توجه تمامی افراد را جلب کند و همه از این قابلیت جدید استفاده کنند.