Super Stickman Golf 3 شما را یه گلف باز حرفه ایی می کند

گلف یکی از ورزش‌هایی است که انجام آن در دنیای واقعی نیازمند ابزارها و مکان‌های خاصی است.مطمئنا عده‌ی زیادی وجود دارند که به این ورزش علاقه‌مند باشند اما تا به حال فرصت تجربه کردن آن را کسب نکرده اند. بازی‌های کامپیوتری و موبایلی متنوعی وجود دارند که می‌توانند انجام مجازی این بازی را برای علاقه‌مندان به این ورزش را امکان‌پذیر کنند که Super Stickman Golf ۳ یکی از جذاب‌ترین و وابسته کننده‌ترین این بازی‌ها به حساب می‌آید.

گرافیک رنگارنگ بازی باعث شده است تا انجام آن حتی برای ساعت‌های متوالی لذت‌بخش باشد و کاربر را دچار یکنواختی نکند. طراحی HD و استفاده از رنگ‌های زنده در طراحی المان‌های بازی باعث شده تا این بازی برای تمام سنین جذاب باشد.

داستان بازی به صورت مرحله‌ای طراحی شده است به طوری که باید در زمین‌ها و موانع مختلف توپ را به مقصد برسانید.  درجه بندی سنی بازی +۳ سال است و کودکان شما نیز می‌توانند بدون نگرانی خاصی به انجام این بازی بپردازند و می‌توانید با تکیه بر محیط بشاش بازی شانس خود را برای  سرگرم کردن کودکانتان امتحان کنید. این بازی دارای حجم نسبتا زیادی است و برای دانلود نسخه‌ی اندرویدی آن باید ۸۰ مگابایت دانلود کنید.