مشکل سامسونگ با انفجار محصولاتش همچنان ادامه دارد

دومین پرچمدار سال 2016 شرکت سامسونگ، گلکسی نوت 7 با مشکل جدی داغ شدن و انفجار باتری‌ها مواجه بوداما  پس از جمع‌آوری این دستگاه‌ها، گزارش‌های دیگری از انفجار سایر گوشی‌های شرکت نیز منتشر شد. حالا اما به نظر می‌رسد که این مشکل به دیگر محصولات این شرکت نیز سرایت کرده و خبر از انفجار چند دستگاه ماشین لباس‌شویی سامسونگ نیز اعلام شده است.

 کمیسیون ایمنی محصولات مصرف‌کنندگان امریکا به تازگی هشداری برای صاحبان یک نوع خاص از ماشین‌های لباس‌شویی سامسونگ که بین سال‌های مارس 2011 تا آوریل 2016 ساخته شده‌اند ارسال کرده است. ظاهراً این کمیسیون شکایاتی از مصرف‌کنندگان دریافت کرده که ادعا کرده‌اند ماشین‌های لباس شوییشان منفجر شده است.

گفته می‌شود سامسونگ اگرچه در این مورد مانند گلکسی نوت 7 عمل نکرده و فراخوان جمع‌آوری نداده، اما لینکی برای مصرف‌کنندگان ایجاد کرده که به صفحه‌ای برای بررسی سریال نامبر دستگاه و اینکه این مدل پتانسیل  انفجار را دارد یا خیر اشاره می‌کند.سامسونگ به مشتریان خود توصیه کرده که در دستگاه‌های مشکوک به خرابی، از ماشین لباس‌شویی خود با سرعت کم در هنگام شستن سرویس خواب، لباس‌های حجیم یا حاوی مواد ضدآب استفاده کنند.