خبرهای رویدادهای استارآپی و اخبار مرتبط با همایش ها و سمینارهای Startup های نوپا و جدید ایران و جهان

 استارت آپ یا ستارتاپ کلمه جدیدی است که در سال‌های اخیر در اخبار دنیای فناوری بسیار زیاد شاهد استفاده از آن در توصیف کمپانی‌های نوپایی هستیم که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری مطرح می‌کنند. به طور قطع منشا این واژه در سن فرانسیسکو و دره‌ سیلیکون نهفته است.

مفهوم Startup استارت آپ با صنعت فناوری و IT در هم تنیده شده ست و ریشه‌های استارتاپ با فناوری در هم گره خورده است. این‌روزها نیز بازار کسب‌وکار اینترنتی بسیار داغ‌تر از گذشته شده است و بسیاری از افراد به درآمد از طریق اینترنت و وب و فضای آنلاین باور دارند.
وبسایت نیازمندی تخصصی آی تی نیدز نیز قصد دارد از این پس به صورت دایمی و روزانه اخبار دنیای استارت آپها و خبرهای تکنولوژی های جدید را در پرتال جامع نیازمندیهای IT قرار دهد.صاحبان استارت آپها و ایده پردازان تکنولوژی های نوین نیز می توانند خبرهای مربوط به جشنواره های استارت آپی و همایش های استارتاپ های خودشان را در این بانک جامع اطلاع رسانی رویدادهای StartUp ای ایران و خارج قرار دهند.

عده ای گاها مفهوم استارتاپ به اشتباه معنی دیگری تصور می کنند ولی باید بدانیم که استارتاپ این مواردی که در پائیین بیان شده است، نیست:
استارت آپ یک رویداد و همایش کارآفرینی نیست.
یک وب سایت یا یک اپ موبایل، لزوما یک Start Up نیست.
استارتاپ یک شرکت کوچک که در حال درآمدزایی و رشد است، نیست.