ادعا تحلیلگران در مورد شرکت اللو  که قاتل فیس بوک و سایر شبکه ها است

اللو یک سایت اجتماعی است که در 7 آگوست تنها با 90 کاربرران راه اندازی شد و رقیب facebook و Google+ و اقدامات ضد فیس بوک و قاتل فیس بوک است. ELLO از تبلیغات استفاده نمی کند و اطلاعات شخص  ثاث را به فروش نمی رساند. این کمپانی گفته است که فیس بوک به صورت یک پلت فرم تبلغاتی نه شبکه اجتماعی استو خود را رقیب اصلی فیس بوک می داند و می گوید که مردم از شبکه های اجتماعی جدید که توسط تبلیغات ساده و آسان است استقبال می کنند. این شرکت بزرگترین اولویت خود را جنبه جامعه اعلام کرد که رو به شکوفایی است و با توجه به بازخورد کاربران در حال اجرا است و در حال اضافه کردن کاربران جدید و این شبکه ماجراجویی هیجان انگیز به همراه خواهد داشت.

این سایت از طریق یک گروه هفت نفره طراحان و برنامه نویسان تشکیل شده است. پل بادنیتر به عنوان یکی از بنیانگذاران ELLO همچنین بنیانگذار دوچرخه Budnitz و Kidrobot، شرکتی در زمینه اسباب بازی و فروش لباس است. دارای طراحی تمیز و UI پیچیده نیست و به سادگی می توان متن و تصاویر بسیار ساده از ارسال مردم را مشاهده کرد و کاملا شبیه یک شبکه اجتماعی کامل است. ELLO شبیه یک سرگرمی ویروسی است برای عده ای از افراد که در حال تلاش برای تغییر قوانین اقتصاد وب که توسط غول بزرگی مانند فیس بوک و گوگل تاسیس شده است .

ELLO اعلام کرده است: امروز به شکل ماسه اندک در ساحل است اما برای زنده ماندن در امواج نیاز به نبرد در هر زمان ، و در نهایت اقیانوس بنده است.