اخبار انتشار نسخه فریمورک Bootstrap 4 و آشنایی با جدیدترین ویژگی های چارچوب توسعه وب بوت استرپ که متن باز می باشد در سایت نیازمندیهای رایگان اینترنتی آی تی نیدز

جدیدترین ها در چارچوب توسعه وب  Bootstrap 4

نسخه 4 چارچوب توسعه وب Bootstrap  به انتشار عمومی رسید، که با پیشرفت هایی در سبک های چاپ و Sass همراه بوده است. چارچوب متن باز Bootstrap از جاوا اسکریپت، HTML و CSS برای توسعه وب سایت های تلفن همراه استفاده می کند. توسعه دهندگان می توانند برنامه های کاربردی را با استفاده از متغیرهای Sass و mixins، سیستم شبکه بوت استرپ و اجزای پیش ساخته، بسازند. چارچوب توسعه وب Bootstrap 4 را می توان از وب سایت بوت استرپ دانلود کرد.

اخبار انتشار نسخه Bootstrap 4 و آشنایی با جدیدترین ویژگی های بکار رفته در چارچوب توسعه وب بوت استرپ که متن باز می باشد در سایت نیازمندیهای رایگان اینترنتی آی تی نیدز

ویژگی های نسخه جدید فریمورک توسعه وب بوت استراپ

قابلیت های نسخه عمومی فریمورک Bootstrap 4 شامل موارد زیر می باشد:

به روز رسانی ها برای چاپ سبک ها و کلاس های ابزار، با صفحات چاپ شده، ارائه شده برای اطمینان از اندازه مناسب، به جای اینکه به عنوان دستگاه های تلفن همراه ارائه شود. همچنین، ابزارهای نمایش چاپ، مقادیر صفحه نمایش جدید را برای مطابقت با ویژگی های نمایش استاندارد نشان می دهند.
اکنون افزودن مرزها یا زیرمجموعه های مرزی به اجزاء، ساده تر است.
نقشه های افزونه Sass CSS به روز شده اند. توسعه دهندگان اکنون می توانند جفت های key-value را در CSS اضافه، حذف یا جایگزین کنند.
کلاس های پاسخگو برای کنترل بیشتر روی شبکه flexbox اضافه شده است. کلاس هایی مانند .order-last و .order-0
بهبود استفاده مجدد و گسترش متغیرها.
پاکسازی کد

سازندگان چارچوب توسعه وب Bootstrap نیز ویژگی ها و نمونه هایی را بازبینی کرده اند که به توسعه دهندگان کمک می کند از این چارچوب استفاده کنند. مثلا رندر را بهبود داده و محتویات بیشتری را در کارت های عکس اضافه می کند.