اگهی اینترنت در سایت نیازمندی ای تی نیدز رایگان است.

درج آگهی و ثبت تبلیغ در نیازمندی IT Needs مجانی است و تقریبا صفر است. نیازمندی های رایگان کامپیوتری و نیازمندیهای شبکه و اینترنت سایت ITneeds.ir در خصوص ثبت آگهی اینترنتی کامپیوتر و زبان برنامه نویسی و حوزه طراحی و گرافیک و سخت افزار و تجهیزات سروری IT فعالیت می کند.

تبلیغات در اینترنت با توجه به گستردگی مخاطبانش در وب نسب به هزینه تبلیغ در روزنامه و مجله و بیلبورد و سایر مکان های سنتی تبلیغ تاثیر بیشتری بر مخاطب و بیننده دارد. بینندگان یک تبلیغ اینترنتی در ندت زمان بسیار کم ممکن است به یک میلیون تن برسد در حالی که تبلیغات سنتی و در فضاهای آزاد و مجلات و نشریات و روزنامه ها ممکن است تا این حد مخاطبانشان وسیع و پرتراکم نباشند.

یکی دیگر از مزیت های تبلیغ در فضای مجازی و وب و اینترنت هزینه بسیار کمی است که بابت آن می پردازید. نسبت پولی که بابت خرید یک بیلبورد در یک شهر کوچک در هر کجای ایران که می خواهد باشد در یک ماه کمتر از 200 تا 300 هزار تومان نیست و مخاطبانشان نیز بیشتر مردمان ساکن در همان مکان و شهر هستند و تعدادشان نیز قابل شمارش و محدود است در حالی که با یک دهم همین هزینه یعنی 20 تا 30 هزار تومان می توانید به فرض خدمات کامپیوتری خود را در سایت نیازمندی کامپیوتری تبلیغ کنید و علاوه بر آن شهر مخاطبانی د حوزه فناوری اطلاعات از سراسر کشور جذب کنید و کسب و کارتان را به راحتی گسترش دهید.

آی تی نیدز، با شعار برداشتن فاصله به جامعه IT کشور خدمات رسانی می کند....