?Publice Needs Site Or Special Needs WebSite, Wich is More Suitable

کدامیک از انواع سایت های نیازمندی برای تبلیغ اینترنتی بهتر اند؟ سایت نیازمندی جنرال و پابلیک یا سایت نیازمندی مخصوص و خاص؟

با جواب دادن به سوال بالا درباره سایت نیازمندی مناسب تبلیغ، به سادگی به این نتیجه خواهید رسید که در میان انبوهی از سایت های نیازمندی، در چه محلی آگهی اینترنتی و یا تبلیغات اینترنتی خود را در سایت نیازمندی مناسب درج کنیم.

گشتن و پرسوجو کردن در بین انبوهی از آگهی نامه های تبلیغی فراوان در سایت نیازمندی عمومی کاری بسیار سته کننده و حوصله سر بر است و انسان ها ترجیح می دهند در سایت نیازمندی به دنبال موضوع مورد درخواست خود بپردازند که اختصاصی تر و خاص تر از سایر سایت های نیازمندی در اینترنت باشد. به فرض اگر قرار باشد تبلیغی در زمینه کامپیوتر در اینترنت نشر دهد و یا دنبال یک آگهی استخدام در زمینه فناوری اطلاعات می گردد، برایش این یکی خیلی بهتر است که در سایت نیازمندی ای این موارد را جستجو کند که مختص IT و کامپیوتر و شبکه و از این دست موارد باشد نه سایت نیازمندی ای که انواع و اقسام آگهی های مرتبط و نامرتبط با موضوع مورد علاقه اش را ثبت و درج می کند و درنهایت انتشار می دهد.

آی تی نیدز که سایت نیازمندی تخصصی کامپیوتری و شبکه و برنامه نویسی ایران است که بطور اختصاصی در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کند شما را ترغیب به درج آگهی در سایت نیازمندی تخصصی می کند تا سایت های نیازمندی عمومی ای که همه نوع آگهی را در خود درج می کنند.