در این مطلب قصد داریم به معرفی لیست منتخب برترین کانال هایحوزه فناوری اطلاعات IT در شبکه اجتماعی تلگرام Telegram که موضوعاتی نظیر شبکه، برنامه نویسی و سایر تکنولوژی های مرتبط با آی تی را در بر می گیرند بپردازیم.

لیست بهترین کانال های تلگرام در حوزه فناوری اطلاعات

آشنایی با کانال تلگرام نیازمندیها و کاریابی آی تی نیدز

کانال نیازمندیها و کاریابی آی تی نیدز کانال رسمی سایت استخدام IT نیازمندیهای رایگان اینترنتی، ثبت آگهی تبلیغات آی تی نیدز itneeds بوده که به صورت تخصصی به اخبار استخدام و بانک اطلاعات شرکت های فعال کامپیوتری و فناوری اطلاعات ایران می پردازد.

کارجویان و کارفرمایان محترم فعال در صنعت فناوری اطلاعات می توانند و نیز شرکت های معتبر و کلیه فعالان حوزه آی تی، شبکه و برنامه نویسی می توانند نیازهای خود را با جوین شدن به کانال تخصصی نیازمندیها و کاریابی آی تی نیدز از طریق لینک iTneeds@ برطرف نمایند.

معرفی کانال تلگرام شرکت مهندسی شبکه پال نت

کانال شرکت مهندسی شبکه پال نت که کانال تلگرامی رسمی سایت palnetgroup.ir می باشد به آموزش های کاربردی آی تی و شبکه پرداخته تا علاقمندان را با حوزه های مختلف علوم IT و Network از قبیل خدمات سرور Linux و Windows، زیرساخت شبکه Network Optimization، تکنولوژی های مجازی VMware ESX، مجازی سازی برنامه Citrix XenApp، شبکه های مایکروسافت لینک، سیستم های تلفن تحت شبکه VOIP میل سرور و فکس سرور سازمانی تحت شبکه و سایر علوم مختلف IT و شبکه آشنا سازد.

علاقمندان به حوزه فناوری اطلاعات و شبکه می توانند با عضویت در کانال شرکت مهندسی شبکه پال نت به آدرس palnetgroup@ از مطالب ارزشمند آن بهره لازم را ببرند.

در این مطلب قصد داریم به معرفی لیست منتخب برترین کانال هایحوزه فناوری اطلاعات IT در شبکه اجتماعی تلگرام Telegram که موضوعاتی نظیر شبکه، برنامه نویسی و سایر تکنولوژی های مرتبط با آی تی را در بر می گیرند بپردازیم.

درباره کانال تلگرام فناوری روز

در این کانال تلگرام حوزه IT سعی می گردد تا علاقمندان را با فناوری های روز شامل موضوعات داغ آی تی آشنا نماید و کاربران این کانال بتوانند بدون خرج 1 ریال آموزش های 0 تا 100 دوره پیام رسان مشابه تلگرام و برنامه نویسی و سایت و هکر قانونمند همه ویژه بازار ‌کار را فرا گیرند.
میانگین انتشار پست هفتگی در کانال Telegram فناوری های روز 20 تا 25 پست بوده و آدرس کانال Update_IT@ می باشد.

آشنایی با کانال برنامه نویسی در تلگرام

یکی دیگر از کانال های تلگرام حوزه IT کانال برنامه نویسی می باشد که به مباحثی همچون برنامه نویسی سی شارپ C#، جاوا java، سی پلاس پلاس C++، اندروید Android، متلب Matlab، پایتون python، asp و ... می پردازد.

میانگین انتشار پست هفتگی در این کانال تلگرامی 10 پست بوده و آدرس آن barnamene@ می باشد.

نگاهی بر کانال تلگرام آموزش شبکه

کانال Telegram آموزش شبکه سعی دارد موضوعاتی همچون آموزش Power point 2013، آموزش Bigdata، آموزش Seo، آموزش Bootstrap را به طور کامل در خود جای دهد.

میانگین انتشار پست هفتگی در کانال تلگرام آموزش شبکه 10 پست است.

آدرس آموزش شبکه در شبکه اجتماعی تلگرام amuzesh_computer@ می باشد.

معرفی کانال ماهنامه شبکه در تلگرام

موضوعات داغ کانال تلگرام ماهنامه شبکه عبارت است از تازه ‌ترین اخبار و ترفندهای کاربردی (دنیای فناوری، شبکه، امنیت، موفقیت و...)، سخنرانی‌های TED با زیر‌نویس فارسی که کانال رسمی سایت shabakeh-mag.com می باشد.

میانگین انتشار پست هفتگی در این کانال حوزه IT تعداد 40 پست بوده و آدرس آن ShabakehMag@ می باشد.

مروری بر کانال تلگرام برنامه نویسی هیلتن

کانال تلگرام برنامه نویسی هیلتن مرجع طراحان وب بوده و برگزاری دوره های رایگان و غیر رایگان در تلگرام، 0 تا 100 برنامه نویسی اندروید ویژه بازار کار،  طراحی بازی با unity و سی شارپ زیر نظر وبسایت Heilton.com از محورهای اصلی این کانال تلگرام حوزه فناوری اطلاعات می باشد.

میانگین انتشار پست هفتگی در کانال تلگرام برنامه نویسی Heilton تعداد 25 پست می باشد و آدرس این کانال HeiltonProgramming@ است.

آشنایی با کانال Security Engineer در تلگرام

کانال تلگرام مهندسی امنیت به موضوعات داغی همچون آموزش های حرفه ای هک و امنیت، همه چیز درباره فناوری اطلاعات، آموزش های network، آموزش 0 تا 100 تست و نفوذ با kalilinux می پردازد و به صورت هفتگی 15 تا 20 پست منتشر می کند.

لینک کانال Security Engineer در تلگرام kaliboys@ می باشد.

درباره کانال تلگرام مدیران شبکه

کانال تلگرام مدیران شبکه مطالب گوناگونی پیرامون آموزش‌ های تمامی دوره‌ های تخصصی شبکه سیسکو، وی ام ور، میکروتیک، اچ پی و ... به تعداد  پست در هفته منتشر می کند.

آدرس تلگرامی کانال مدیران شبکه modirshabake@ می باشد.

بررسی کانال تلگرام شبکه کاران

موضوعات داغ کانال شبکه کاران در تلگرام شامل مواردی مثل بلاک چین چیست؟، آموزش ویدئویی CCNA، آموزش ویدئویی IP V4 می باشد.

میانگین انتشار پست هفتگی در کانال مذکور 16 پست بوده و آدرس کانال تلگرام شبکه کاران shabake_karan@ می باشد.

نگاهی بر کانال سورس پروگرام در شبکه اجتماعی تلگرام

موضوعات داغ این کانال شامل سورس کد های آماده برنامه نویسی جاوا، اندروید، سی شارپ، C++، پایتون، php، متلب، asp و ...  می باشد.

میانگین انتشار پست هفتگی در کانال تلگرام سورس پروگرام 7 پست اشت. آدرس این  کانال sourcep@ می باشد.

معرفی کانال تلگرام AcademySec

در این کانال تلگرامی به مباحثی مانند دوره های جامع Lpic-Cisco-Hack&Security-PenTest، آموزش‌های ویدیویی مهندسی شبکه، مهندسی امنیت اطلاعات و تست نفوذ شبکه پرداخته می شود.

میانگین انتشار پست هفتگی در کانال 5 تا 10 پست بوده و لینک کانالAcademySec در شبکه اجتماعی تلگرام AcademySec@ است.

آشنایی با کانال Black Security در تلگرام

موضوعات داغ مطرح شده در کانال تلگرام امنیت سیاه عبارت است از ویدئوهای آموزشی تخصصی تست نفوذ! (دوره های امنیت وب سایت ها ، معرفی باگ ها ، آموزش خط فرمان لینوکس ، دوره آموزشی متاسپلویت) که به صورت میانگین 2 پست در هفته در این کانال تلگرامی منتشر می گردد.

آدرس کانال امنیت سیاه به ترتیب Black_Security@ می باشد.

درباره کانال تلگرام اولترا سیکوریتی

محورهای اصلی این کانال آموزش هک و امنیت، اخبار هک و امنیت، نقشه راه برای هکر شدن، آموزش شبکه و لینوکس پیش نیاز هک و امنیت می باشد.

میانگین انتشار پست هفتگی 7 پست است و آدرس کانال اولترا سیکوریتی در تلگرام ultrasecurity@ می باشد.

نگاهی بر کانال تلگرام Computer Engineers

از موضوعات داغ کانال مهندسان کامپیوتر می توان به انتشار آموزش ها، اخبار و ترفند های روز دنیای فناوری اشاره کرد.

میانگین انتشار پست هفتگی 10 پست بوده و علاقمندان به حوزه IT و کامپیوتر می توانند کانال Computer Engineers را از طریق آدرس CEngineer93@ در تلگرام دنبال نمایند.

معرفی کانال آکادمی مهندسی عصر شبکه در تلگرام

موضوعات داغ: آموزش و ترفند، کتاب شبکه، ویدئو آموزشی، آموزش تخصصی شبکه های کامپیوتری

میانگین انتشار پست هفتگی: 150 پست

آدرس کانال: Asrehshabakeh@

درباره کانال تلگرام Learn Python

موضوعات داغ: آموزش تخصصی برنامه نویسی پایتون، رمزشکنی با پایتون، هک و مهندسی معکوس با پایتون، پردازش تصویر با پایتون

میانگین انتشار پست هفتگی: 2 پست

آدرس کانال: learnpy@

مروری بر کانال شهر سخت افزار در تلگرام

موضوعات داغ: اخبار روز دنیای دیجیتال، نقد و بررسی تخصصی سخت افزار و موبایل، راهنما خرید، ترفند های کاربردی که کانال رسمی سایت ShahrSakhtAfzar.com می باشد.

میانگین انتشار پست هفتگی: 50 پست

آدرس کانال: ShahrSakhtAfzar@

نگاهی بر کانال تلگرام مهندسی کامپیوتر

موضوعات داغ: آموزش Excel 2013، اینترنت اشیاء و کاربرد آن در پزشکی، مقالات کامپیوتر

میانگین انتشار پست هفتگی: 35 پست

آدرس کانال: maghalecomputer@