در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

سایت ثبت آگهی رایگان استخدام برنامه نویس و کارشناس شبکه آی تی نیدز

شرکت معتبر هاستینگ و ارائه دهنده خدمات مدیریت سرور لینوکس و ویندوز Cpanel & Plesk Control Panel

  • تصویر شماره شرکت معتبر هاستینگ و ارائه دهنده خدمات مدیریت سرور لینوکس و ویندوز Cpanel & Plesk Control Panel

در اینجا قصد داریم شما را با یکی از شرکت های معتبر در حوزه هاستینگ وب Web Hosting و ارائه دهنده خدمات مدیریت سرور لینوکس و ویندوز Cpanel & Plesk Control Panel و تامین کننده لایسنس کنترل پنل های سی پنل و پلسک و اجاره دهنده فضا و رک با سرویس کولوکیشن Collovation و سرورهای مجازی VPS و اختصاصی Dedicated در ایران و خارج از کشور آشنا کنیم.

لیست همه خدمات وب هاستینگ Web Hosting و ثبت دامنه Domain دپارتمان تخصصی پال نت هاست وابسته به گروه پال نت به شرحی است که در ادامه مشاهده خواهید نمود. این تیم تخصصی در حوزه میزبانی سرور و وب، تمامی نیازهای مشتریان خود از نخستین گام که ثبت دامین و تهیه هاست لینوکس یا ویندوز می باشد تا تهیه یک سرور اختصاصی Dedicated Server یا مجازی VPS و همچنین در اختیاز نهادن فضای رک در دیتاسنتر اختصاصی و اجاره ای پال نت هاست و یا در مراکز داده های معتبر دنیا که از آن به عنوان سرویس کولوکیشن Collocation نام برده می شود را پوشش می دهند. کارشناسان این مجموعه برتر در زمینه هاستینگ و ارائه سرویس میزبانی وب همیشه آماده ارائه خدمات مشاوره حرفه ای در زمینه راه اندازی یک شرکت هاستینگ و یا هر راهکار تخصصی دیگری در حوزه IT و فناوری اطلاعات می باشند و شما را از لحظه شروع تا نقطه پایان با صبوری همراهی خواهند کرد.

خدمات ثبت دامین Domain یا دامنه
دامنه در حقيقت نام وب سايت شما مي باشد كه از دو قسمت نام و پسوند تشكيل شده است. پسوندهاي بين الملي رايج عبارتند از .com و net و org كه داراي مصارف عمومي مي باشند و هر کشوری هم پسوند منحصربفرد خود را دارد که برای کشور عزیزمان ایران پسوند ir درنظر گرفته شده است و شما می توانید دامین ir خود را از طریق پال نت هاست ثبت نمایید.

domain-register لیست همه خدمات مدیریت سرور

سرویس میزبانی تخصصی وب سایت با هاست حرفه ای لینوکس و ویندوز
سرویس میزبانی تخصصی وب سایت ها را با هاست حرفه ای لینوکس و ویندوز بر روی سرورهای قدرتمند در دیتاسنتر اختصاصی گروه پال نت در داخل ایران و هاستینگ های معتبر خارج از کشور را ارائه می دهد.  این سرویسهای پرسرعت و حرفه ای همگی دارای سیستم بک آپ گیری خودکار (روزانه/هفتگی/ماهیانه) می باشند. امکان اختصاص IP ثابت و همچنین راه اندازی وب سایت شخصی و سازمانی تان بر روی سرور اختصاصی یا VPS خودتان در دستاسنتر شرکت شما و یا در مرکز داده پال نت هاست واقع در تهران و هاستینگ های معتبر خارج از کشور نیز وجود دارد.

پال نت هاست، میزبانی رایگان با سرور حرفه ای لینوکس و ویندوز با کنترل پنل پلسک در داخل و خارج از کشور را جهت تست سرعت و سایر نیازمندیهای پیش از خرید، که معمولا دغدغه بیشتر برنامه نویسان می باشد را به صورت آزمایشی یک ماهه و تحویل آنی و خودکار در اختیار علاقه مندان قرار دهد. مقدار فضای هاست این سرویس مجانی 500M با پهنای باند 10G ماهیانه و با تحویل آنی و خودکار می باشد.
 
ارائه سرور مجازی VPS و سرور اختصاصی Dedicated Server
حرفه ای ترین میزبان در ارائه خدمات هاست سرویس و برنامه های سازمانی و شرکت تان از جمله میل سرور و CRM و انواع سیستم های ارتباط با مشتریان و حتی نرم افزاری های پابلیک و جنرال خود را با تهیه یک عدد VPS سرور مجازی Virtual Private Server و یا سرور اختصاصی Dedicated Server از پال نت هاست، شرکت تخصصی ارائه دهنده خدمات هاستینگ و میزبانی در داخل ایران و اجاره Hosting معتبر خارج از کشور مستقر نمایید.

سرور مجازی vps
سرور مجازی vps عملکردی شبیه یک سرور اختصاصی Dedicated Server ارائه می دهد ولی سرورهای مجازی بصورت جداگانه و با هم بر روی یک سرور فیزیکی مستقل قرار می گیرند. به عبارت بهتر، با استفاده از تکنولوژی های خاص مثل Vmware و Citrix و Microsoft و با بهره گیری از سخت افزارهای بسیار قوی و پیشرفته، یک سرور فیزیکی به چندین VPS با امکانات یکسان یا متفاوت تقسیم می شود.
vps-server لیست همه خدمات مدیریت سرور

سرور اختصاصی یا Dedicated Server
سرور اختصاصی (Dedicated Server) به سروری گفته می شود که در یک دیتاسنتر داخل ایران و چه در خارج از کشور ۲۴ ساعته روشن است و به اینترنت متصل می باشد و سخت افزار آن مخصوص سرور و بسیار قوی تر از سیستم های خانگی و یا سرورهای مجازی VPS می باشد. از ویژگی های سرور اختصاصی می توان مواردی مانند داشتن منابع کاملا اختصاصی و مستقل، قدرت بالای پردازش اطلاعات، پورت شبکه و پهنای باند مستقل و قوی، نصب برنامه های دلخواه بر روی سرور و اعمال پیکربندی و کانفیگ دلخواه بر روی سرور را نام برد.
 
اجاره رک و فضا و میزبانی سرور (Co-location)
سازمان های دولتی و شرکتهای خصوصی برای میزبانی سرور اختصاصی و دسترسی به منابع اطلاعاتی خود در داخل کشور می توانند از خدمات کولوکیشن Collocation سخت افزار و تجهیزات سرور اختصاصی خود را در داخل ایران و در دیتاسنتر پال نت، با کیفیت و امنیت بالا و مطابق با جدیدترین استانداردهای جهانی نگهداری کنند. در دیتاسنتر پال نت تمام تجهیزات مشتری در محیطی مناسب و فضای اختصاصی به گونه ای نگهداری و حفاظت می شود که افراد غیر مجاز امکان دسترسی به این تجهیزات را نداشته باشند.
 
palnet-host-colocation-service لیست همه خدمات مدیریت سرور

  ثبت آگهی رایگان