ثبت نام در رشته کارشناسی مهندسی فناوری اطاعات با رویکرد امنیت اطلاعات کاربردی ترین رشته دانشگاهی IT در دانشگاه مجازی رایانه ای تهران با فارق التحصیلانی آماده برای بازار کار آی تی

پذیرش دانشجو در رشته کارشناسی مهندسی فناوری اطاعات در دانشگاه مجازی رایانه ای تهران

با توجه به اهمیت حوزه امنیت شبکه و اطلاعات برای شرکت ها و سازمان ها و نیاز آن ها به نیروی متخصص در این زمینه ها، نیاز به پرورش نیروی کارشناس زبده در این بخش به شدت احساس می گردد.

ثبت نام در رشته کارشناسی مهندسی فناوری اطاعات با رویکرد امنیت اطلاعات کاربردی ترین رشته دانشگاهی IT  در دانشگاه مجازی رایانه ای تهران با فارق التحصیلانی آماده برای بازار کار آی تی

دانشگاه مجازی رایانه ای تهران در این راستا اقداماتی را انجام داده و قصد دارد در رشته کارشناسی مهندسی فناوری اطاعات (کد ۳۰۸۵۳) با رویکرد امنیت اطلاعات که از کاربردی ترین رشته دانشگاهی IT محسوب می گردد اقدام به ثبت نام دانشجو نماید و فارغ التحصیلان خود را برای ورود به بازار کار آی تی آمده سازد.

ویژگی های پذیرش دانشجوی حوزه امنیت اطلاعات در دانشگاه مجازی کامپیوتری

دانشجویان پذیرفته شده در رشته کارشناسی مهندسی IT با رویکرد امنیت اطلاعات امکان شرکت بدون کنکور با تطبیق واحد سایر رشته های دانشگاهی را خواهند داشت.
به فارغ التحصیلان دانشگاه مجازی رایانه ای در رشته کارشناسی مهندسی فناوری اطاعات با رویکرد امنیت اطلاعات مدرک مورد تایید وزارت علوم مانند سایر دانشگاههای کشور
آموزش دانشجویان امنیت اطلاعات بصورت کاملا مجازی با زمان قابل تغییر صورت می پذیرد.
امتحانات دانشجویان مهندسی آی تی با گرایش  امنیت اطلاعات به صورت حضوری برگزار می گردد.
سرفصل هایی که برای دانشجویان کارشناسی فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده به روز و در حوزه امنیت اطلاعات می باشد.
کارگاههایی در حوزه امنیت اطلاعات برای دانشجویان مهندسی IT فراهم گردیده است.
تضمین استخدام ۵ نفر اول هر ورودی به دانشجویان رشته کارشناسی مهندسی IT با رویکرد امنیت اطلاعات داده خواهد شد.
امکان کاراموزی و معرفی به شرکت های معتبر برای فارغ التحصیلان رشته مهندسی فناوری اطلاعات در دانشگاه مجازی کامپیوتری وجود دارد.

علاقمندان به ثبت نام در رشته کارشناسی مهندسی IT با رویکرد امنیت اطلاعات در دانشگاه مجازی رایانه ای تهران می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org اقدام نمایند.