سایت تبلیغات رایگان اینترنتی آی تی نیدز، مرجع ثبت آگهی استخدام رشته های کامپیوتر و IT و شبکه، به معرفی لیست برترین وب سایتهای تبلیغات برند شما و بهترین مکان درج تبلیغ اینترنتی رایگان برای ارتقاء برندینگ محصوا، کالا یا خدمات تان در حوزه فناوری اطلاعات می پردازد.
 

لیست برترین وب سایتهای تبلیغات برند شما

گروه تبلیغات رایگان اینترنتی آی تی نیدز، مرجع طراح و توسعه دهنده برندینگ شخصی مدیران و متخصصان در کشور به معرفی چهار وب سایت و شبکه اجتماعی مطرح برای ارتقاء برند شخصی شما را برای اطلاع بیشتر نخاطبانش از جمله ویژه پژوهشگران، اساتید و متخصصان صنعت و دانشگاه ارائه می دهد.

آشنایی با نخستین وب سایت برتر ثبت تبلیغات اینترنتی: ریسرچ گیت
این شبکه در سال 2008 شروع به کار کرد و دفتر ان در برلین المان می باشد.
ریسرچ گیت یک شبکه اجتماعی علمی برای پژوهشگران، دانشمندان، استادان و دانشجویان سراسر جهان در جهت ارتباط، همکاری، پرسش و پاسخ و مبادله‌های علمی است.
این شبکه اجتماعی منحصرا مربوط به دانشمندان، اساتید و پژوهشگران در سراسر جهان بوده و امکان حضور افراد عادی در این شبکه ممکن نیست.
در این شبکه شما می توانید خیلی راحت به اساتید و پژوهشگران مرتبط با تخثث خود در سراسر جهان لینک و مرتبط شوید.
در این شبکه همه اعضا می توانند مقالات و تالیفات خود را به اشتراک گذاشته و دیگر پژوهشگران، لایک، کامنت یا سوالات خود را مطرح کنند.

معرفی دومین وب سایت برتر درج آگهی تبلیغاتی: گوگل اسکالر
گوگل اسکالر جستجوگری از بخش گوگل است که امکان جستجوی واژه‌های کلیدی در مقاله‌ها، رساله‌های علمی وگزارش‌های فنی را فراهم می‌کند.
می‌توان گفت که گوگل اسکالر بخش ویژهٔ کاوش در مطالب علمی و پژوهشی است. شما با این کاوشگر می‌توانید در منابع دانشگاهی و پژوهشی شامل مقالات، رساله‌های دانشگاهی، کتاب‌ها، چکیده‌ها و متون حقوقی و قضایی به جستجو بپردازید. منابع جستجو شونده از پایگاه‌های ناشران دانشگاهی، انجمن‌های علمی، گنجینه‌های برخط، دانشگاه‌ها و دیگر پایگاه‌های علمی و پژوهشی خواهد بود.
گوگل اسکالر به شما کمک می‌کند که از یک جای مناسب در میان جامعه جهانی پژوهشگران قرار گرفته و بهتر دیده شوید.

معرفی سوین وبسایت برتر سفارش تبلیغات رایگان آنلاین: آکادمیا
آکادمیا پایگاهی است که این امکان را به پژوهشگران می دهد تا تألیفات خود در قالب کتاب، مقاله، جستار و غیره را با مشخصاتی که مدنظر دارند در معرض دید سایر محققان عضو این پایگاه قرار دهند.
تسهیلات جالبی هم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت؛ شما می توانید دریابید نوشته تان چندبار مورد بازدید قرار گرفته، جستجوی چه کلیدواژه ای جویندگان را به صفحه شما رهنمون کرده و چندین ویژگی دیگر که تقریباً در هیچ وبسایت دیگری فراهم نیامده است.
آکادمیا از سال 2008 شروع به کار کرد. بیش از 16 میلیون پژوهشگر در سطح جهان عضو این وب سایت هستند.
    
معرفی چهارمین وب سایت برتر تبلیغ برند و محصولو کالا در اینترنت: لینکدین
لینکدین یک شبکه اجتماعی تجاری است. از سال 2003 شروع به کار کرده و بیش از 20 میلیون عضو دارد. مدیران، متخصصان، مدرسان، مشاوران و صاحبان کسب و کار اعضای اصلی این شبکه اجتماعی هستند.

در صورتی که قصد رونمایی از برند خود در یکی از وب سایت یا شبکه های اجتماعی بالا را دارید می توانید طراحی و توسعه این کار را به گروه تبلیغاتی نوین سایت آی تی نیدز بسپارید.

تلگرام: iTneeds@
ایمیل: info@iTneeds.ir
هزینه و زمان مورد نیاز ارتباط مستقیم با محتوای رزومه شما دارد. صرفا بعد از بررسی رزومه شما موارد اعلام می شود.
هرگونه سوال یا ابهامی وجود دارد به آی دی تلگرام و ادرس ایمیل سایت تبلیغات رایگان آی تی نیدز ارسال شود.
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.