طرح جدیدی از سیتریکس با نکات تکمیلی تر به اشتراک گذاشته شده است

مدیر عامل شرکت Tatarinov به تشریح موقعیت شرکت و تمرکز برروی Citrix در ژانویه توانسته یک قطعه کلیدی مجدد سازماندهی شده توسط سرمایه گذاران فعال مدیریت الیوت با سهم 7.5% به دست آورند. یک جوان 13 ساله مایکروسافت توانسته راه حل های جدیدی در بخش کسب و کار و نکات کلیدی این طرح که در کنفرانس کاربران بزرگ این شرکت معرفی شد با یک نگاه اجمالی با شبکه وایشگر به اشتراک گذاشته است. در مورد جهان بینی و چگونگی این جزئیات به صورت شفاف روشن است و زمان خوبی برای شروع تدوین آنچه که در آینده فکر میکنیم و نیاز به زمان طولانی نداریم قادر خواهیم بود با کشف فرآیند های جدید شروع به کشف و تدوین و بررسی به جزئیات آن خواهیم بود و  در کنفرانس  سالانه باعث بیشتر همکاری کاربران و شرکت ها شویم و با توحه به روز بودن این طرح حتما به بالاترین نقطه خواهیم رسید.

با تمرکز بر تحویل امن از برنامه و داده چهار حوزه اصلی وجود دارد:

1. مجازی سازی: به صورت عنصر بنیادی که اساسا برای دریافت برنامه های مجازی و رومیزی در کسب و کار برای برنامه ریزی در آینده و استقبال کاربران با ادغام عناصر اصلی از طریق این راه قابل دسترسی خواهند بود.

2. تحرک: یکی دیگر از ستون اصلی برای ما تحرک که شدیدا با برنامه و مجازی سازی دسکتاپ و همه محصولات و مشتریان را قادر به مدیریت و خرین محصول خاص در بازار شود و از تمام داده ها و برنامه ها حمایت می کند و مهمترین موضوع خیلی مهم از تمرکز برای ما حالت تمام IT و کنترل از MDM به عنوان بخشی از ره حل های حمایت مدیریت است.

3. شبکه: تمرکز کسب و کار شبکه های ما که شامل پلت فرم NetScaler است. راه حل ما دهانه چند عناصر شبکه های کلیدی به صورت دروازه ADC و نرم افزار WAN تعریف شده است. همچنین می تواند همراه با خانوداه از XEN و هردو در Xenapp و XenDesktop بهینه سازی و آنرا با XenMobile ادغام کند. برای ایجاد VPN با ارئه چیزی به نام MicroVPN اجازه اتصال XenMobile با NetScaler را باهم می دهد و با رفتن به سناریوی ندیریت نرم افزار باعث بالاتر رفتن امنیت برای برنامه های فردی و حمایت از آنها می شود.

منبع:
خانه سیتریکس ایران
www.citrixhome.ir