توانایی میزبانی زیرساخت مایکروسافت و نقش کلیدی کسب و کار
مدیر برنامه لاجورد در مایکروسافت که مسئول ارائه تیم محاسباتی VM در ویندوز و لینوکس، پلت فرم microservices جدید و خدمات کانتینر حدود شش سال قبل و بعد در حال توسعه سرویس ویندوز و مایکروسافت با درک بهتری از چگونگی کسب و کار در حال شکل گیری
است.  یک راه حل بر Saas و پویا شدن CRM را به عنوان سریع ترین زمان به ارزش برای مشتریان است. آنها می توانند بلافاصله ثبت نام و ازمزایای آن استفاده کنند و مقیاس گسترده و پوشش جهانی بدون تغییر زیادی در حال انجام است. در این سطح از زیرساخت ها در مورد ماشین های مجازی، تحرک نرم افزار، در نظر گرفتن مرکز داده خود و حرکت آن از خدمات پیشرفته به شکل ساده تر به مقیاس کوچک تر برای نسل های بعدی دارای چابکی بالاتری است.

وب سایت آمازون با اموزش حق بیمه Services معامله هشدار خود را بر شرکت متکی بر AWS با تسلط بسته نرم افزاری در حال حاضر به صورت دسته سوم سطح بالاتر و از خدمات پیشرفته رقبای راه حل های Saas و رقبای زیرساخت ها و پلت فرم در جایگاه منحصر به فردی از ارائه هرسه این ها است و همچنین باعث شکسته شدن قیمت در این بخش و در حال اضافه کردن بسیاری از نرم افزارهای مبتنی بر شبکه و ترکیبی از این ها که توسط اشتراک گذاری لاجورد در هر ماه را وجود دارد.