سامانه معرفی شرکت های خوشنام آی تی و علوم کامپیوتری

در عرصه خدمات دهی به مشتریان در حوزه IT و فناوری اطلاعات

شرکت سپید سیستم شریف، ارائه دهنده دستگاه های حضور غیاب و کنترل تردد

شرکت سپید سیستم، عرضه کننده سیستم های حضور و غیاب و کنترل تردد با تجربه بالا و پشتوانه فنی قوی آماده همکاری و ارائه محصولات و خدمات خود به شرکت ها، سازمان ها و مجموعه های مختلف می باشد.
در راستای کاهش هزینه ها، ارتقای نظم و بهروری و نظارت موثر سازمانی، راهکارهای پیشنهادی شرکت سپید سیستم می تواند برای خیلی از مدیران مخصوصا مدیران واحد منابع انسانی سازمان ها بسیار یاری دهنده باشد. امکان ارائه مشاوره در خصوص سیستم های حضور و غیاب و کنترل تردد توسط کارشناسان این شرکت نیز فراهم می باشد.
به اختصار لیست قیمت برخی از محصولات دستگاه های حضورغیاب و کنترل تردد در تصویر زیر آورده شده است ولی جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید به وب سایت این شرکت به آدرس www.sepidsystem.com/fa مراجعه نمایید.

شرکت سپید سیستم شریف | ارائه دهنده دستگاه های حضور غیاب و کنترل تردد | معرفی شرکت های خوشنام در عرصه کامپیوتر ایران | خدمات دهی به مشتریان در حوزه IT و فناوری اطلاعات | عرضه کننده سیستم های حضور و غیاب | دستگاه کنترل تردد | کاهش هزینه منابع انسانی | ارتقای نظم و بهروری | نظارت موثر سازمانی

آدرس شرکت سپید سیستم: تهران، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، پلاک 2، واحد 6

شماره تلفن شرکت سپید سیستم شریف : 02124124

درباره شرکت سپید سیستم شریف:

شرکت سپید سیستم شریف در سال 1398 و در تهران، با هدف حضور موثر در صنعت انفورماتیک و در حوزه سیستم های کنترل تردد و حضور و غیاب و اتوماسیون اداری در کشور تاسیس گردید. از آغاز، تمرکز سپید سیستم بر طراحی، تولید و ارائه خدمات در حوزه نرم افزار و سخت افزار سیستم های کنترل تردد و حضور و غیاب به شرکت ها و سازمان ها و بانک ها و موسسات مالی و اعتباری بوده است.
هدف اولیه ما ارائه سامانه های کنترل تردد و حضور و غیاب و و در بعد گستره تر ارائه راه حل های جامع کنترل تردد در سیستم های امنیتی و پیچیده با استفاده از فنآوری اطلاعات برای سازمان ها و شرکت های مخاطب است. با بهره گیری از نیروهای خبره و سیاست گذاری پویا ، سپید سیستم همواره تلاش نموده به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه امنیت و بایومتریک در فنآوری اطلاعات شناخته شود. صدها سازمانی و شرکت و بانک که سپید سیستم را به این منظور انتخاب نموده اند،
موید موفقیت ما در این امر و ده ها نفر از متخصصین کشور که سپید سیستم را به عنوان محل کار خود انتخاب نموده اند، تضمین ما برای حرکت به سمت آینده ای روشن برای مشتریان و همکاران ما است . شرکت سپید سیستم در حال حاضر شریک تجاری شرکت Suprema کره جنوبی در زمینه سیستم های حضور و
غیاب و کنترل تردد و اسکنر های اثرانگشت می باشد. همچنین اخذ نمایندگی انحصاری اسکنرهای شرکت Dermalog آلمان در کشور ایران ، برگ زرین دیگری به مجموعه فعالیت های سازنده این شرکت اضافه نموده است.

محصولات شرکت سپید سیستم به شرح ذیل می باشد و جهت مطالعه و اطلاعات بیشتر می توان به کاتالوگ  موجود در سایت شرکت مراجعه نمود.
سیستم های حضور و غیاب
سیستم های کنترل تردد
سیستم اتوماسیون تغذیه
اسکنر های اثر انگشت
دستگاه پاسپورت خوان
سیستم پارکینگ
سیستم صندوق امانات
سیستم گشت و نگهبانی
هند هلد ها و تبلت های صنعتی

سامانه معرفی شرکت های برتر خدمات آی تی و شبکه های کامپیوتری ایران آمادگی خود را دارد که شما نیز اگر در این زمینه فعال هستید اطلاعات شرکت و مجموعه خود را به آدرس info@itneeds.ir ارسال کنید تا پس از بررسی اطلاعات ارسالی و همچنین پرس و جو از تعدادی مشتری خدمات و محصولات شما، در صورت بالا بودن میزان رضایتمندی مشتریان تان، اطلاعات شرکت شما در سامانه معرفی شرکت های برتر فناوری اطلاعات ایران ثبت خواهد شد.