سامانه معرفی شرکت های خوشنام تکنولوژی IT و علوم کامپیوتری معرفی خدمات شرکت های معتبر آی تی و شبکه های کامپیوتری


معرفی مجموعه تخصصی خانه سیتریکس
 

نامی معتبر در زمینه خدمات نصب و پشتیبانی سامانه دورکاری سیتریکس و ارائه لایسنس نرم افزاری محصولات شرکت Citrix در ایران


معرفی کمپانی سیتریکس Citrix Systems Co

Citrix System یک شركت بین المللی  چند مليتي است كه سيستم هاي مجازي سازي سرور و دسكتاپ و نرم افزار و همچنين فناوري محاسبات ابري (Cloud Computing) را براي بيش از 230000 شركت و سازمان گوناگون در سراسر دنيا پياده سازي كرده است. شرکت سیتریکس با شعار بهتر کار کنیم، بهتر زندگی کنیم، می کوشد تا امکان کار کردن از هر کجا، در هر زمان و با هر وسیله ای را برای مشتریان خود فراهم کند. آقای Ed Iacobucci از موسسین این شرکت می باشد.

لیست شرکتهای معتبر گارانتی محصولات | خدمات و پشتیبانی شبکه سیتریکس | فروش لایسنس ترمینال سیتریک | معرفی شرکت سیتریکس | سیتریکس و ویندوز ترمینال سرور |محصولات یا برنامه های کاربردی citrix |  نسخه های کرک نشده سیتریکس | نسخه های دارای لایسنس معتبر و اورجینال سیتریکسEd Iacobucci از برنامه نویس های شرکت آی بی ام بود که در آن زمان یکی از نفراتی  بود که  بر روی پروژه IBM OS/2  کار می کرد. او معتقد بود که این پروژه می بایستMulti User Support  باشد ولی با سیاست های وقت شرکتIBM  همخوانی نداشت و آنجا را ترک کرد و حتی پس از ترک آی بی ام، شرکت مایکروسافت به دنبال جذب او بود و پیشنهاد Chief Technical Officer تیم شبکه مایکروسافت را به او داد که نپذیرفت و در نهایت در سال 1989 میلادی  شرکت خود یعنی سیتریکس را در شهر فلوریدا تاسیس کرد. البته اسم اولیه این شرکت، Citrus نام داشت و نام itrix   فعلی آمیخته از دو اسمCITRUS  وUNIX  می باشد.

Citrix MULTIUSER اولین محصول شرکت سیتریکس در سال 1990 بود که بر پایه OS/2  شکل گرفته بود و این محصول تحت لایسنس شرکت مایکروسافت بود و در سال 1991 به علت عدم پشتیبانی مایکروسافت از Ttext-Based OS/2 Applications این پروژه با شکست مواجه شد.

در سال 1993 سیتریکس محصول Netware Access Server شرکتNovell   را خریداری کرد که یک برنامه Remote Access Application بر روی سیستم عاملDOS  بود و Desktop  سرور و برنامه های روی سرور را در دسترس کاربران راه دور قرار می داد و Multi-User Access  را پشتیبانی می کرد و چیزی شبیه ترمینال سرور ویندوز مایکروسافت بود.

سیتریکس این محصول را گسترش داد و در نهایت در سال 1995 تغییر یافته این محصول که WinView نام داشت را عرضه کرد و به عنوان اولین محصول موفق خود آنرا روانه بازار کرد و در سال 1995 به شهرتی جهانی دست یافت.

محصولات اصلی شرکت سیتریکس در گذر زمان

نرم افزار Citrix XenApp که برای مجازی سازی برنامه، دسترسی راه دور به نرم افزارها، دورکاری، دسترسی آفلاین به برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
نرم افزار Citrix Xendesktop که برای مجازی سازی دسکتاپ و سیستم عامل کاربر مورد استفاده قرار می گیرد.
Citrix XenServer که برای مجازی سازی Server و بهینه سازی سرور مورد استفاده قرار می گیرد.
برنامه Citrix XenClient که برای دسترسی به دسک تاپ مجازی مورد استفاده قرار می گیرد.
Citrix Receiver که دسترسی کلی از هر وسیله ای (دیوایسی) را به زیرساخت تکنولوژی های سیتریکس را فراهم می سازد.
راهکار Citrix ShareFile که برای اشتراک گذاری امن داده ها و اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.
راه حل Citrix Netscalar که برای تحویل امن (Deliver) برنامه ها در بستر شبکه و نقش DMZ در ساختار شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم کنفرانس Citrix GoToMeeting که برای برگزاری کنفرانس ها و میتینگ های آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم وبینار Citrix GoToWebinar که برای برگزاری وبینارهایی که به صورت do-it-yourself انجام می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم آموزش از راه دور Citrix GoToTraining که برای برگزاری آموزش آنلاین و اینترنتی آموزش از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم Citrix Padio که برای همکاری و تعامل آنلاین کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.
سامانه Citrix Cloudbridge که برای بهینه سازی WAN و شبکه های ارتباطی سازمان مورد استفاده قرار می گیرد.
راهکار تخصصی Citrix Cloud Portal Business Manager که زمینه ساز خدمات خودکار یا Self Service در زمینه IT و فناوری اطلاعات می باشد.
 

خانه سیتریکس، به عنوان بزرگترین و معتبرترین خدمات دهنده راهکارهای شرکت Citrix در ایران

مجموع خانه سیتریکس ایران با بیش از 6 سال تجربه موفق در زمینه استقرار راهکارهای مجازی سازی با محصولات سیتریکس در ایران می باشد و در حوزه استقرار سامانه سیتریکس، ارائه لایسنس معتبر سیتریکس Citrix License، پشتیبانی تخصصی سیتریکس و آموزش کاربردی محصولات و تکنولوژی های  سیتریکس در ایران فعالیت می کند.

تاریخچه و نحوه شکل گیری

خانه سیتریکس ایران یکی از دپارتمان های تخصصی گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه دورکاری و مجازی سازی برنامه شکل گرفت. این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکار های دورکاری و مجازی سازی برنامه، فعـاليت تخصصي و متمـرکزی را آغـاز كرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصولات سیتریکس Citrix XenApp را به صورت کمپ های کاملا تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه دورکاری و مجازی سازی برنامه است.

خانه سیتریکس ایران کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع صنعت انفورماتیک معتبر می باشند.

محور فعالیت های خانه سیتریکس در یک نگاه

طراحی و اجراء بستر های مجازی با تکنولوژی های Microsoft VMWare Citrix
طراحی و اجرای سیستم جامع دورکاری با استفاده از محصولات سیتریکس
مشاوره، اجرا و ارائه راهکارهای استفاده از راه دور از نرم افزار Remote Working
مشاوره و اجرای ایزوله سازی شبکه ها و جداسازی شبکه اینترانت از اینترنت با استفاده از تکنولوژی های مجازی سازی
راهکار کاهش هزینه های سازمان های بزرگ و ساده سازی ارتباطات با استفاده از تکنولوزی های مجازی سازی
برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی آموزش سیتریکس Citrxi XenApp 6.5  و XenApp 7.6 و XenDesktop  و XenServer

وب سایت خانه سیتریکس www.citrixhome.ir می باشد که با مراجعه با آن می توانید کلیه اخبار و مطالب مرتبط با محصولات مختلف سیتریکس و تکنولوژی های مجازی سازی برنامه و سرور ودسکتاپ دسترسی داشته باشید.

سامانه معرفی شرکت های برتر خدمات آی تی و شبکه های کامپیوتری ایران آمادگی خود را دارد که شما نیز اگر در این زمینه فعال هستید اطلاعات شرکت و مجموعه خود را به آدرس info@itneeds.ir ارسال کنید تا پس از بررسی اطلاعات ارسالی و همچنین پرس و جو از تعدادی مشتری خدمات و محصولات شما، در صورت بالا بودن میزان رضایتمندی مشتریان تان، اطلاعات شرکت شما در سامانه معرفی شرکت های برتر فناوری اطلاعات ایران ثبت خواهد شد.